Webinaria

« wstecz

HR, dokąd zmierzasz?

Relacja z webinarium Klubu HR:

Chcemy być bliżej biznesu i dla biznesu! – deklarują przedstawiciele działów personalnych. Niestety, często niski poziom kompetencji biznesowych i natłok bieżących obowiązków uniemożliwiają pracownikom HR wcielanie w życie idei HR Business Partneringu.

Tymczasem, tylko w ten sposób mogą oni zapewnić sobie strategiczną pozycję w firmie i wywierać pozytywny wpływ na kluczowe obszary jej działania. Jak poprzez biznesowe partnerstwo wzmacniać pozycję HR w swojej organizacji?

Obejrzyj relację z webinarium Klubu HR oraz Macrologic i zostań zaufanym doradcą biznesu:

  • wykorzystuj dobre praktyki z rodzimego i zagranicznego rynku w zakresie tworzenia partnerstwa miedzy HR a kadrą zarządzającą,
  • poznaj wyniki badania nt. funkcjonowania procesów HR i wykorzystywanych narzędzi IT wspierających rolę HR Business Partnera.
Uczestniczyłeś w webinarium. Zaloguj się

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z webinarium przedstawioną przez partnera Klubu HR – firmę Macrologic S.A.: http://organizacjahoryzontalna.pl/dobry-hr-business-partner-na-wage-zlota

Prelegenci:

Michał Trojanowski

Michał Trojanowski

Strategy Practice Leader ICAN Institute

Doświadczony konsultant z zakresu doskonałości operacyjnej. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Doktorant w Akademii Leona Koźmińskiego. Jego główne obszary kompetencji to: wdrażanie strategii, doskonałość operacyjna, LEAN management, zarządzanie zmianą strategiczną, performance management, reengineering procesów biznesowych, project management.


Monika Grabowska

Monika Grabowska

Dyrektor sprzedaży Macrologic SA

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i realizacji projektów HR. Przez kilka ostatnich lat w Macrologic, jako Brand Manager, była odpowiedzialna za rozwój produktów z linii zarządzania kapitałem ludzkim. Ukończyła kierunek Zarządzania Biznesem i Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wyższej Szkole Zarządzania The Polish Open University w Warszawie


Monika Grabowska

Bożena Rycharska

Menedżer ds. Personalnych Grupa Progres Sp. z o.o.

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, mimo tysięcy przeprowadzonych rekrutacji wciąż pełna pasji do swojej pracy. Propagatorka nowoczesnego i indywidualnego podejścia do procesów rekrutacyjnych. W pracy stawia na szacunek do drugiej osoby, nawiązywanie relacji i budowanie zaangażowania, co przekłada się na tworzenie zmotywowanych zespołów mających swój wkład w rozwój przedsiębiorstwa. W Grupie Progres odpowiada za kształtowanie i realizację polityki personalnej zgodnie ze strategią i celami organizacji.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 22 11 33 444 lub mailowo: infolinia@hbrp.pl aby złożyć zamówienie bądź uzyskać więcej informacji.