Zaproszenie do Klubu HR

dr Maria Mycielska-Toth

Wszyscy wiemy, że sukces firmy zależy od ludzi. Od tego oczywistego stwierdzenia do zyskania strategicznej roli działu HR jest jednak długa droga. W natłoku codziennych obowiązków, prac administracyjnych i rozmaitych rozliczeń, mimo świadomości potrzeby kompetencji biznesowych, pracownikom HR trudno wygospodarować czas na ich doskonalenie i uzupełnianie.

W Klubie HR chcemy wspierać takich zapracowanych, ale mierzących wysoko przedstawicieli działów personalnych. Pokażemy proste i skuteczne rozwiązania, dzięki którym działy HR mogą się znaleźć na szczycie hierarchii organizacji i stać się ich sercami. Będziemy wspierać menedżerów HR w zdobywaniu roli strategicznych doradców biznesowych. Przede wszystkim będziemy się wzajemnie inspirować i motywować, aby w pełni wykorzystywać potencjał HR.

Zapraszam Państwa do udziału w Klubie HR i do współtworzenia nowej wyjątkowej społeczności na polskim rynku.

dr Maria Mycielska-Toth

Human Capital Management Practice Leader, międzynarodowy trener, wykładowca i coach z 15-letnim doświadczeniem jako konsultant HR

Andrzej Domański

Dynamiczne zmiany w biznesie nie ominęły działów HR. Ale czy są one na nie przygotowane? Czy wiedzą, w jaki sposób poprawić swój wizerunek w oczach menedżerów liniowych oraz zarządów? Czy potrafią zbudować silną pozycję w organizacji i stać się motorem jej lepszego funkcjonowania?

Osobiście wierzę, że tak. Co więcej, mam głęboką nadzieję, że działy HR nie zaprzepaszczą swojej szansy na zostanie strategicznym partnerem biznesu. Bo choć idea HR Business Partneringu nie jest nam obca, nadal w wielu przypadkach pozostaje mrzonką ze względu na brak edukacji biznesowej przedstawicieli działów personalnych.

Zapraszam Państwa serdecznie do grona liderów HR, którzy poszerzają wiedzę o funkcjonowaniu biznesu, dogłębnie analizują zachodzące w ich organizacjach procesy, a także aktywnie uczestniczą w rozwiązywaniu problemów strategicznych, marketingowych czy nawet sprzedażowych. Zapraszam do Klubu HR. Sprawmy wspólnie, by synonimem HR było zaufane doradztwo biznesowe.

Andrzej Domański

menedżer projektów HR, psycholog, trener rozwoju osobistego