Webinaria

« wstecz

Relacja z Webinarium Klubu HR:

Im lepszych mamy pracowników, tym większe osiągamy wyniki. Nic dziwnego, że to właśnie doskonalenia kompetencji i umiejętności oraz budowanie ścieżki kariery stały się kluczowymi trendami HR. Z najnowszego raportu Deloitte wynika, że największe przedsiębiorstwa zmieniają swoje struktury tak, by umożliwiać pracowników ciągły rozwój, zdobywanie cennych doświadczeń i poszukiwanie dla siebie nowych ról.

Twoja firma również powinna we własnym interesie stwarzać zatrudnianym osobom możliwości rozwoju, a tych niezdecydowanych przyciągać polityką personalną nastawioną na doskonalenie pracowników. To zagwarantuje Ci wzrost zaangażowania, konkurencyjności, a także pozytywny wizerunek na rynku pracy. Przekonaj się, jak zapewnić podwładnym satysfakcjonujący rozwój, który przekłada się na większe zyski firmy.

Weź udział w webinarium Klubu HR i dowiedz się m.in.:

  • dlaczego polityka personalna powinna być nastawiona na rozwój potencjału każdego pracownika i jak wdrożyć te założenia w życie?
  • jak najnowsze trendy HR zmieniają podejście globalnych i polskich firm do rozwoju pracowników?
  • jak zadbać o doskonalenie pracowników o wysokim potencjale z różnych pokoleń?
  • w jakich proporcjach wykorzystywać wewnętrzne i zewnętrzne formy rozwoju pracowników, w tym mentoring i coaching?
  • w jakie szkolenia inwestować, by zapewnić firmie efekty w postaci wzrostu zaangażowania, przyrostu wiedzy i rozwoju umiejętności zatrudnianych osób?

Obejrzyj relację

Poznaj naszych ekspertów


dr Urszula Wiśniewska

dr Urszula Wiśniewska

dyrektor rozwoju biznesu w ICAN Institute

Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz dyplom Executive Master of Business Administration Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest wykładowcą na WSB. W ICAN Institute odpowiada za rozwój programu ICAN Business Advisor oraz innych programów dla menedżerów i pracowników instytucji finansowych. W trakcie kariery naukowej i zawodowej zdobyła doświadczenie w zarządzaniu bankowością we wszystkich jej obszarach. Uczestniczyła w wielu projektach mających na celu poprawę efektywności zarządzania w największych bankach w Polsce. Pracowała w firmach należących do największych grup finansowych na świecie, m.in. w Pekao S.A., Banku Zachodnim WBK S.A. oraz PZU S.A., a także współpracowała z Komisją Nadzoru Finansowego oraz Związkiem Banków Polskich.


Katarzyna Głowacka

Katarzyna Głowacka

ekspert Klubu HR; Human Resources Director w MicroStrategy

Pełni funkcję Human Resources Director w MicroStrategy – amerykańskiej firmie High-Tech, światowego lidera w obszarze business intelligence i data analytics. Od wielu lat jest również Executive Coachem, pracując z kadrą zarządzającą dużych organizacji, wspierającej je w rozwoju przywództwa oraz tworzeniu kultury współpracy i zaangażowania. W trakcie dotychczasowej kariery miała wielu mentorów, głównie byli to doświadczeni menedżerowie, którzy określili jej standard przywódczy i menedżerski. Z ich postaw i wiedzy czerpie przykład do dnia dzisiejszego.


Marzena Budziszewska – Pettyn

Marzena Budziszewska – Pettyn

ekspert Klubu HR; HR Manager CEE w DLL Polska S.A.

Od ponad 20 lat pracuje jako HR Business Partner w międzynarodowych organizacjach. Początkowo pełniła tę funkcję w firmie Ericsson, następnie w Microsofcie, gdzie w ostatnim czasie pracowała jako HR Manager na Europę Środkowo-Wschodnią w europejskiej centrali firmy w Monachium. W 2013 roku dołączyła do zespołu De Lage Landen Leasing Polska, gdzie została dyrektorem personalnym na Europę Środkowo-Wschodnią. Odpowiedzialna jest m.in. za wdrażanie zmian organizacyjnych w ramach grupy DLL, komunikację wewnętrzną, a także za budowanie działu HR jako strategicznego partnera biznesowego w regionie.


Dorota Pokora

Dorota Pokora

doradca ds. rozwoju i szkoleń Departament Rozwoju Pracowników i Kultury Organizacji w mBank S.A.

Notka biograficzna: Z rozwojem i szkoleniami związana od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała w firmach takich jak Polkomtel SA, ITI Corporation, Raiffeisen Bank Polska SA. Obecnie pracuje w mBanku w roli doradcy ds. rozwoju. W trakcie swojej długoletniej przygody zawodowej z HR projektuje, rozwija, wdraża oraz realizuje szeroko rozumiane programy, narzędzia i rozwiązania, których celem zawsze jest rozwój.


dr Agnieszka Cyluk

dr Agnieszka Cyluk

główny metodyk ds. nauczania metodą etutor flipped blended learning w LangMedia

Rozwija innowacyjną metodę nauczania języka angielskiego flipped blended learning w oparciu o platformę etutor. Pracowała jako wykładowca i nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Warszawskim oraz w dwóch szkołach wyższych w Warszawie. Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywała jako lektor w najlepszych szkołach językowych w Warszawie. Specjalizuje się w nauczaniu osób dorosłych. Obecnie popularyzuje metodę blended learning w nauczaniu języka angielskiego, a także tworzy kursy specjalistyczne dla klientów biznesowych na platformie etutor.


Sylwia Karwacka

Sylwia Karwacka

specjalista ds. rekrutacji i szkoleń w Masterlease

Certyfikowana trenerka, coach, specjalistka HR. Od 10 lat związana z rynkiem usług doradczo – szkoleniowych. Z wykształcenia Psycholog. Używając różnych narzędzi do rozwoju pomaga w znalezieniu własnej drogi, osiąganiu celów i zadowolenia z życia. Specjalizuje się w szkoleniach: komunikacja międzykulturowa, savoir-vivre, praca z emocjami, zarządzanie stresem, myślenie twórcze, zapobieganie wypaleniu zawodowemu, praca nad celem, analiza i rozwój własnego potencjału. Kieruje się mottem Walta Disney’a: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Autorka Projektu Rozwiń Skrzydła. W obszarze HR specjalizuje się w rekrutacji, adaptacji i rozwoju pracowników.