TMF Group

TMF Group pomaga swym klientom prowadzić międzynarodową działalność z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki naszym usługom klienci zyskują pewność, że ich przedsiębiorstwa zostały prawidłowo ustanowione i działają zgodnie z lokalnymi i międzynarodowymi przepisami.

Nasza praca obejmuje pomaganie firmom każdej wielkości w usługach biznesowych, takich jak kadry i płace, księgowość i podatki, sekretariat korporacyjny, zarządzanie globalne i usługi administracyjne w zakresie finansowania strukturyzowanego, private equity i inwestycji w nieruchomości.

W dzisiejszym, coraz bardziej złożonym, środowisku biznesowym jedno rozwiązanie nie może odpowiadać potrzebom wszystkich firm, a kary za nieprawidłowości są coraz wyższe. Działając w ponad 80 jurysdykcjach, zapewniamy naszym 15 tysiącom klientów zgodność z przepisami i obsługę administracyjną, by mogli osiągać więcej. Dbamy, by wszystko przebiegało sprawnie, a nasi klienci mogli spokojnie skupić się na swej działalności.

Nasze zespoły pomagają klientom w dowolnej lokalizacji odnosić sukcesy w skali globalnej, sprzyjając w ten sposób również rozwojowi społeczności. Wierzymy, że aby firma mogła stać się naprawdę globalna musi w pierwszej kolejności skoncentrować się na poziomie lokalnym i tam właśnie 7.000 ekspertów w różnych krajach codziennie wspomaga firmy każdej wielkości.

Ekspert:

Mikołaj Pluciński

Mikołaj Pluciński

Dyrektor Zarządzający, TMF Poland

Mikołaj Pluciński dołączył do TMF Poland w 2000 roku, otwierając biuro w Katowicach. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego. Absolwent Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej z 1997 roku. W 1999 roku uzyskał tytuł Mastére spécialisé Banque et Ingénierie Financiére Szkoły Biznesu ESC Toulouse. Zdobywał doświadczenie w dziale finansowym Unilever oraz był konsultantem Ernst & Young, gdzie doradzał największym światowym korporacjom. Od 2018 jest desygnowym konsulem honorowym Wielkiego Księstwa Luksemburg w Katowicach.