SPOTKANIA NETWORKINGOWE
Kiedy?

10 maja 2019 r.
(13:30-16:30)

Gdzie?

Katowice

Bezpłatny udział

Zgłoś się

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:
tel. 22 11 33 444
lub 22 250 11 44
infolinia@hbrp.pl

Sprawne funkcjonowanie zespołów i skuteczna współpraca pomiędzy osobami, które je tworzą, to klucz do sukcesu firmy. Sztuką jest jednak sprawić, by współpraca ta przebiegała bezproblemowo, z maksymalną efektywnością i korzyścią dla firmy. Zwłaszcza gdy w obrębie jednego zespołu współpracują przedstawiciele wielu generacji, a każdy spośród nich cechuje się innymi priorytetami, systemem wartości, a do pracy motywują go różne czynniki. Jak odpowiednio zarządzać osobami pochodzącymi z różnych pokoleń? Jak wspierać w tym liderów zespołów z pozycji HR i jednocześnie wzmocnić swoją pozycję w organizacji?

Już 10 maja 2019 r. w Katowicach weź udział w spotkaniu Klubu HR z udziałem Piotra Cieleckiego, eksperta ICAN Institute, i poznaj niezawodne sposoby na skuteczne wsparcie rozwoju zespołów.

Podczas spotkania dowiesz się m.in.:

  • jak komunikować się z zespołem, by poprawić jego efektywność?
  • co mają ze sobą wspólnego najsilniejsze zespoły i jak tworzyć je w swojej firmie?
  • jakie 7 sygnałów odpowiednio wcześnie ostrzeże Cię o rozpadzie zespołu?
  • na jakich fundamentach budowane są najefektywniejsze zespoły?
  • jak skutecznie zapobiegać konfliktom w zespole?

Partnerzy wydarzenia

Klub HR
Etutor
Progres Grupa

Poznaj naszych ekspertów

Piotr Cielecki

Piotr Cielecki

Trener, mówca, coach, ekspert ICAN Institute

Twórca 12 metod team-buildingowych na podstawie cyklu Kolba, łączących aktywność fizyczną z najnowszymi odkryciami psychologii w zakresie motywowania, komunikacji i sprzedaży. Doświadczenie praktyczne zdobywał na stanowiskach menedżerskich w firmach z branż ubezpieczeniowej, bankowej oraz farmaceutycznej.

Tworzył autorskie systemy sprzedaży w firmach ubezpieczeniowych i w bankach. Ponadto przez ponad trzy lata zajmował się budowaniem skutecznych zespołów w oparciu o najnowsze ustalenia psychocybernetyki i motywacji 3.0. Wtedy wyspecjalizował się w implementacji coachingowego modelu pracy z zespołem dla wyższej i średniej kadry menadżerskiej.

Od siedmiu lat jako coach, mówca motywacyjny i trener wspiera firmy w Polsce i za granicą w rozwoju pracowników, wydobywając ich pełny potencjał. Przeprowadził przez indywidualny proces coachingowy 379 menadżerów oraz poprowadził ponad 200 dni szkoleniowych z zakresu budowania zespołu i innych kompetencji menadżerskich. Liczby te stale rosną.

Prowadził szkolenia, warsztaty, prelekcje motywacyjne i coachingi dla wielu uznanych firm, w tym m.in.: Huawei Polska, Johnson & Johnson, McDonald’s, Samsung, Nationale Nederlanden, Credit Agricole, Philips, PKN Orlen, WWF.

Ma dyplom magistra filozofii na Uniwersytecie Łódzkim, a swoje umiejętności trenerskie oraz coachingowe udoskonalał podczas licznych kursów, w tym m.in. International Chamber of Commerce, Trainer’s Essential Skills, Advanced Trainer.

Anna Pietraszko

Anna Pietraszko

Menadżer HR – skuteczny praktyk, trener, coach z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarze biznesu, sprzedaży oraz produkcji

Psycholog pracy i organizacji. Posiada wieloletnią praktykę zawodową popartą wiedzą merytoryczną, którą zdobyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – specjalność: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Swoje kompetencje rozszerza poprzez dodatkowe szkolenia z zakresu rozwiązań polityki personalnej oraz procesów grupowych.

Agenda wydarzenia

13:30 – 14:00

Rejestracja uczestników


14:00 – 14:45

Jak dbać o sukcesy zespołów? cz.1
Piotr Cielecki, Trener, mówca, coach, ekspert ICAN Institute


14:45 – 15:15

Przerwa kawowa


15:15 – 16:00

Jak dbać o sukcesy zespołów? cz.2
Piotr Cielecki, Trener, mówca, coach, ekspert ICAN Institute


16:00 – 16:20

Funkcja HR w organizacji vs zarządzanie zespołami
Anna Pietraszko, Menadżer HR, Grupa Progres


16:20 – 16:30

Sesja Q&A


Zgłoś udział

Rejestracja zakończona. Dziękujemy