SPOTKANIA NETWORKINGOWE

« wstecz

Jak wygrać walkę o talenty? - Śniadanie networkingowe Klubu HR

„Harvard Business Review Polska” i Microsoft zapraszają na relację ze śniadania biznesowego

Wiedza, umiejętności i talent najlepszych kandydatów na rynku pracy są dziś na wagę złota. Tylko rekrutując i szybko adaptując najlepszych, firmy mogą dalej się rozwijać, budować przewagę i sięgać po kolejne sukcesy. Niestety, rzeczywistość brutalnie weryfikuje te plany. Żyjemy w czasach ogromnej konkurencji o talent, firmom coraz trudniej zdobyć i zatrzymać wartościowych ludzi. W tych niesprzyjających warunkach emocje sięgają zenitu: firmy potrzebują dobrze zaadaptowanych, wartościowych pracowników, kandydaci – informacji zwrotnych, a to z kolei znacznie zwiększa ilość pracy związanej z procesem rekrutacji. Działy HR, aby sprostać tym nowym wyzwaniom z obu stron, mają tylko jedno wyjście: muszą sięgnąć po najnowocześniejsze rozwiązania. W dzisiejszych czasach silne wsparcie nowych technologii w procesach HR to już nie tylko pobożne życzenie – to konieczność!

Jak dziś konkurować o talenty? Jak z sukcesem zrekrutować i szybko wdrożyć utalentowanego pracownika? Jak sprostać dzisiejszym i przyszłym problemom dzięki nowoczesnym narzędziom HR?

Zachęcamy do obejrzenia relacji ze śniadania biznesowego „Jak wygrać każdą bitwę o talent i rozwijać potencjał pracowników”. Podczas wydarzenia, organizowanego przez „Harvard Business Review Polska” i Microsoft eksperci z obu firm opowiadali m.in o tym:

  • jak skutecznie konkurować o talenty na rynku pracownika?
  • jak stworzyć i wzmocnić swój wizerunek atrakcyjnego pracodawcy wykorzystując inteligentne aplikacje biznesowe?
  • jak szybciej i łatwiej wdrażać pracowników?
  • jak wykorzystać system Microsoft Dynamics 365 for Talent w rekrutacji, wdrażaniu i zatrzymywaniu najlepszych?
  • jak maksymalnie zoptymalizować procesy HR-owe w firmie?
  • jak wykorzystać potencjał utalentowanego pracownika?
  • jak stworzyć zdigitalizowane stanowiska pracy wzmacniające kompetencje, zaangażowanie i produktywność pracowników?

Obejrzyj nagranie na stronie wydarzenia »