eTutor

eTutor to najpopularniejsza polska platforma do samodzielnej nauki angielskiego przez internet. Dziesiątki tysięcy użytkowników codziennie wykonuje ponad pół miliona ćwiczeń i powtórek.

Rozwijamy dla swoich użytkowników unikalne narzędzia: największy słownik multimedialny, moduł automatycznie sprawdzający poprawność gramatyczną tekstów, gry językowe oraz kompleksowy kurs, uczący od podstaw wszystkich niezbędnych umiejętności językowych. Naukę z kursem można płynnie kontynuować na telefonie lub tablecie.

Ekspert:

Michał Lach

Michał Lach

Współzałożyciel platformy eTutor

Jest współwłaścicielem i współzałożycielem platformy eTutor – największej w Polsce szkoły językowej online, w której odpowiada za rozwój oferty Flipped Blended Learning. Uznany ekspert w zakresie nauczania języków obcych online. W 2009 roku został uhonorowany przez Ernst&Young tytułem Przedsiębiorca Roku. Dotychczas dwukrotnie nominowany do miana Człowieka Roku Polskiego Internetu w konkursie Webstarfestival. Jest współzałożycielem kilku startupów, między innymi Audioteka.pl i diki.pl.

Wcześniej był wieloletnim prezesem założonej przez siebie K2 Internet SA - największej polskiej agencji e-marketingowej, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Przez wiele lat był również pracownikiem naukowym Uniwersytetu Warszawskiego.